Порядок денний:

1.Про внесення змін і доповнень до Міської комплексної програми соціальної підтримки на території Бучацької міської ради учасників бойових дій та мобілізованих до лав ЗСУ мешканців громади, учасників війни(внаслідок збройної агресії росії проти України), спілки воїнів-учасників бойових дій та розвитку патріотичного виховання молоді на території Бучацької міської ради на 2023-2025 роки.

2.Про виконання міського бюджету за перше півріччя 2023 року.

3.Про затвердження Договорів про міжбюджетні трансферти у 2023році.

4.Про внесення змін до міського бюджету на 2023рік. Інші питання.

5.Про внесення змін і доповнень до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Бучацької міської територіальної громади на 2023 рік.

6.Про внесення змін до рішення Бучацької міської ради від 8 грудня 2021 року No1905 «Про встановлення орендної плати за землю на території Бучацької міської ради».

7.Про внесення змін в назву нерухомого майна (котельня Озеряни).

8.Про внесення змін в назву нерухомого майна (ФАП Озеряни).

9. Про внесення змін в назву нерухомого майна (Бучацька ЗОШ I ст. No 2).

10.Про внесення змін та доповнень до пункту 1 рішення міської ради No 2839 від 30 вересня 2022 року «Про прийняття до комунальної власності Бучацької територіальної громади пожежних автомобілів та визначення їх балансоутримувача».

11.Про вилучення з балансу КУ “Централізований клубний заклад” частини пустуючи нежитлових приміщень.

12.Про безоплатну передачу з балансу Бучацької міської ради матеріальних цінностей на баланс Бучацького ЗДО «Барвінок» (ясла-садок) Бучацької міської ради.

13.Про безоплатну передачу з балансу Бучацької міської ради матеріальних цінностей на баланс Бучацького ДНЗ ясла-садок «Пролісок».

14.Про безоплатну передачу з балансу Бучацької міської ради матеріальних цінностей на баланс Бучацького ДНЗ «Світлячок» (ясла-садок).

15.Про безоплатну передачу з балансу Бучацької міської ради матеріальних цінностей на баланс Бучацького ДНЗ «Сонечко» (ясла-садок).

16.Про безоплатну передачу нежитлових приміщень з балансу Жниборідської ЗОШ I-II ст. на баланс Комунальної установи “Централізований клубний заклад”.

17.Про безоплатну передачу з балансу Бучацької міської ради матеріальних цінностей на баланс Фінансового відділу Бучацької міської ради.

18.Про безоплатну передачу з балансу Бучацької міської ради матеріальних цінностей на баланс Служби у справах дітей Бучацької міської ради.

19. Про безоплатну передачу з балансу Бучацької міської ради військового спорядження.

20.Про проведення інвентаризації нерухомого майна – доріг та їх складових, розташованих на вулицях міста Бучач.

21.Про внесення змін до програми запобігання соціальному сирітству, подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2022-2026 роки.

22.Про внесення змін до цільової Програми цивільного захисту населення і територій Бучацької міської ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 20212025роки.

23.Про присвоєння чергових рангів посадових осіб місцевого самоврядування старостам старостинських округів.

24.Про внесення змін в рішення міської ради No 10 від 30.11.2020року «Про утворення виконавчого комітету Бучацької міської ради восьмого скликання, визначення його чисельності та затвердження персонального складу».

25. Про дострокове припинення повноважень депутата Бучацької міської ради 8 скликання Тимчишин Л.М..

26.Про дострокове припинення повноважень депутата Бучацької міської ради 8 скликання Шеремети Г.Я..

27.Земельні питання.

Відеозапис засідання: