1 березня 2024 року в с. Порохова Бучацької громади відбулось відкриття меморіальної дошки Ігора Андрієвського.

 

Ігор Андрієвський, житель села Садове Коропецької громади, уродженець села Порохова на Бучаччині. Загинув 5 грудня 2023 року, виконуючи бойове завдання із захисту рідної держави, полизу населеного пункту Терни Донецької області під час мінометного обстрілу. 

Подія відбулась на подвір’ї школи. Вшанувати пам’ять Героя зібрались представники влади та духовенства, громада села, школярі, волонтери та військові, дружина та донька Ігоря Михайловича.

    “Насамперед, хочу подякувати всім причетним до відкриття даної дошки. Споденьчуку Миколі, який служив з татом і є надійним другом. Який, не дивлячись на власну зайнятість, проявив ініціативу, знайшов час, щоб пам’ять про тата була присутня тут у вигляді цієї дошки. Хочу подякувати Попілю Казимиру Ярославовичу, директору товариства “Гадз-Агро” за фінансування і небайдужість. Волонтерам, які роблять важливу справу – допомагають і підтримують наших військових. Прошу і вас долучатися до зборів і допомагати всім, чим зможете!” – наголосила у своїй промові донька Наталія Андрієвська.

Детальніше про відкриття пам’ятного знаку – у нашому  відео: