У Києві презентували книгу «Хлібний капітан України», присвячену Олексію Вадатурському.

Про це повідомили в компанії «НІБУЛОН».

Презентацію книги «Хлібний капітан України» відвідали численні друзі, колеги, партнери по бізнесу, які були особисто знайомі з Олексієм Вадатурським. Книга була написана у співавторстві журналіста Михайла Маслія та агропідприємця, Героя України Петра Гадза.

– Рішення написати книгу виникло із бажання розкрити життєвий поступ надзвичайної особистості, яка залишила свій значущий слід в історії розбудови нашої країни. Він був господарником, політиком, благодійником, громадським діячем, візіонером, але також був другом, керівником колективу, чоловіком, батьком, діловим партнером. Його життя – це урок, поклик для нас усіх бачити далеко за горизонт та чітко рухатись в обраному напрямку, – розповідає Михайло Маслій.

Книга «Хлібний капітан України» – це добірка спогадів про Олексія Вадатурського, вражень від особистого спілкування, партнерства у бізнесі та взаємодії у громадському житті. Крізь ці спогади можна побачити великі бізнесові досягнення та вплив на життя та долі людей: від робітника на польовій ділянці – до підприємців і державних діячів, перших осіб держави, кожен спогад відкриває новий ракурс Вадатурського та розповідає неординарну історію його життя.

– Крізь спогади державних діячів, політиків, президентів, міністрів та депутатів, односельців, рідних та співробітників вимальовується постать Героя України, великої Людини: незмінно енергійної, завзятої, неймовірно працьовитої та наполегливої, яка рухає країну вперед. Його спадок – це не лише успішна компанія «НІБУЛОН», але й віра в потенціал України та бажання робити світ кращим, – коментує Петро Гадз.

Книга «Хлібний капітан України» вже доступна у бібліотеках країни.

– Сподіваюсь, що книга «Хлібний капітан України» дозволить зробити спадкоємцями мудрості головного героя широке коло людей, що особливо важливо тепер – у часи боротьби за незалежність. Вірю, що життєве кредо Олексія Вадатурського «Ніколи не здавайся!», яке нині є заповіддю для всієї України, допоможе всім нам пережити важкі часи, вистояти та відродити нашу країну! – зазначив Андрій Вадатурський.