В КНП “Бучацька міська лікарня” Бучацької міської ради запрацював комп’ютерний томограф, про це повідомили на сторінці КНП “Бучацька міська лікарня” Бучацької міської ради.
Це дасть можливість швидко і якісно ставити необхідні діагнози, а також проводити лікування захворювань згідно з вимогами МОЗ.
Нагадаємо, що відкриття кабінету стало можливим завдяки бучацькому підприємцю та меценату Петру Івановичу Гадзу, за кошти якого проведено реконструкцію приміщення та встановлено відповідне обладнання.
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/Знімок-екрану_2022-07-08_14-23-26.png)