Це був направду чудовий літній вечір. Під стінами віколітньої Церкви Святого Онуфрія в затінку скель та прадавніх дерев зібралось чимало людей, щоби послухати духовну пісню. Вступним словом відкрив імпрезу настоятель храму о. Михайло Суканець, котрий за ініціативи Лілії Прокіпчук зорганізував це зібрання:

Ми сьогодні зібрались на цей благодійний захід, щоби Іменем Господнім просити та благати, щоби кожен закуток нашої держави був у захисті. Ми сьогодні просимо ласкавого Господа співаною молитвою, бо завжди, коли приходило випробування до нашого народу, то наш народ співав. І та пісня була сильніша від молитви, бо гуртувала не лише душу і серце, але і тіло: піднімало у незборимості. Для того, щоби наша перемога і віра у Господа була у нашому серцю.” – сказав о. Михайло.

Далі була пісня. Розпочав концерт ансамбль Бучацького благочиння ПЦУ “Духовна родина”. Своє мистецтво дарували колективи із с. Рукомиш, с. Заривинці, с. Звенигород. Окрасою музичного заходу став Народний аматорський жіночий вокальний ансамбль “Пісенне джерело” (Трибухівський СБК), котрий і завершив духовне дійство. 

  Під час виступу артистів тривав збір коштів, котрий завершився у сумі 39 115 грн. Гроші будуть передані на потребу воїнів ЗСУ.

“Бучацькі справи” також були запрошені на цю подію, тому пропонуємо вам відеозапис концерту: