В населених пунктах Трибухівської громади розпочато роботи по благоустрою з відновлення дорожнього покриття вулиць. Вже проведено такі роботи в селах: Медведівці; Пилява; Мартинівка; Новоставці. Плануються також в селах: Цвітова; Пишківці; Трибухівці.
Олег Іванович Ковдрин – голова Трибухівської громади повідомляє про те, що на цей час тривають підготовчі роботи в с. Трибухівці, і як тільки дозволять погодні умови, відновлення дорожнього асфальтного покриття буде продовжено.
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/zobrazhennia_viber_2022-09-16_15-14-03-900-768x1024.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/zobrazhennia_viber_2022-09-16_15-14-01-942-768x1024.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/zobrazhennia_viber_2022-09-16_15-14-03-670-1024x768.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/zobrazhennia_viber_2022-09-16_15-14-03-457-768x1024.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/zobrazhennia_viber_2022-09-16_15-14-03-045-768x1024.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/zobrazhennia_viber_2022-09-16_15-14-02-844-768x1024.jpg)