Про це, повідомив очільник Нацполіції Тернопільщини Сергій Зюбаненко.
Маємо важку втрату в нашій поліцейській родині. Сьогодні внаслідок нещасного випадку обірвалося життя начальника відділення поліції №2 м. Бучач Тараса Стеця.
Молодий, амбітний, енергійний керівник, справжній патріот – таким Тарас залишиться у нашій пам’яті.Висловлюю щирі співчуття з приводу тяжкої втрати всім рідним, близьким і друзям покійного. Спочивай з миром, друже.
![На зображенні може бути: 1 особа](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/409219329_227055967087218_7703244393320312030_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=Cw-1KRMpI4UAX-uFOzA&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfA-Bm_v0gJ8UB4hFnyslfi2D3ub-VG7O7g1oIDaTHQuGw&oe=65797140)