На висвітлювання своєї діяльності Бучацька міська рада за перших 5 місяці 2023 року витратила понад 45 тисяч гривень. Попри наявність офіційного сайту міської ради, сторінки в мережі Фейсбук та телеграм каналу. Згідно із плановою закупівлею міська рада планує також у 2023 році транслювати аудіоролики на майже на 100 тисяч гривень.
Читайте також: Бучацька міська рада ліквідувала два дитячі садочки для економічної ефективності функціонування закладів освіти громади
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/нова-доба1-1024x764.png)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/нова-доба2-1024x309.png)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/Знімок-екрану_2023-05-23_07-53-58-1024x403.png)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/Знімок-екрану_2023-05-23_07-54-12.png)