В передчутті найкрутішої події в Бучачі JAZZ BEZ 2019 Buchach ближче знайомимо Вас з польським гуртом Organic Noises

Молоді краківські музиканти, які вирішили здійснити свою мрію – поєднати етнічну музику з джазовою та рок-музикою.

Колектив Organic Noises, який був заснований восени 2016 року, проводить активну мистецьку діяльність. Мають десятки концертів, участь у національних та міжнародних джазових фестивалях та конкурсах, у тому числі:

  • головна премія на 6-му конкурсі польських шкільних та джазових фестивалів у 2017 році (разом з індивідуальною відзнакою для піаністки групи Кароліни);
  • фінал Національного конкурсу VIII RCK Pro Jazz Festival 2017;
  • фінал Міжнародного конкурсу джазових юніорів Hitch On Music Exchange 2017;
  • відзнака в Національному конкурсі фестивалю у Нью-Йорку 2018 року;
  • фінал Міжнародного конкурсу «Джазових крил» 2018.

Учасники групи намагаються врятувати від забуття найкрасивіші мелодії з Польщі, Вірменії, Балкан та багатьох інших частин світу.

Їхня музика – це творче поєднання вірменської, балканської та східноєвропейської традиційних тем із сучасним джазовим, fusion та прогресивним жанрами. Унікальний звук заснований на поєднанні традиційних етнічних вірменських інструментів (дудук, зурна, пку, ней), акустичних інструментів (скрипка, гобой, шві, гітара) та сучасних ритмічних та гармонічних ансамблів (електроскрипка, синтезатори, бас-Moog, барабани, електрогітара).

Цей колектив має концерти тільки в Чернігові, Рівному, Бучачі та Луцьку.

Залишилось лічені години до початку крутого концерту!!!

Тож налаштовуємось на гарячу джазову хвилю та готуємось почути якісний джаз від відомого польського гурту Organic Noises 14 грудня!

Джерело