Історичну світлину опублікував Anatolij Bojkiw
“Німецький тигр” зі складу 509 важкого танкового батальону в БучачіОрієнтовна дата фото – після 6 квітня 1944р.Коли був встановлений контакт ІІ танкового корпусу СС з частинами І танкової армії, що виходили з оточення і з’єдналися з своїми військами в Бучачі(котел Хубе)На фото ми бачим, що військові ще в зимовому обмундируванні – один з них нагороджений “Залізним хрестом 2 класу”
Написав він
![](https://scontent.fiev21-1.fna.fbcdn.net/v/t1.18169-9/29572897_2063342343938523_6547401303486990916_n.jpg?stp=dst-jpg_p180x540&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=8QZFgqLZnJwAX-dMCQb&_nc_ht=scontent.fiev21-1.fna&oh=00_AfDeG1nw-qG4dMAucYvsHs-ftWMsnx4zsKe_7nS42c3egg&oe=644912E2)
![](https://scontent.fiev21-1.fna.fbcdn.net/v/t1.18169-9/29541053_2063342367271854_7329553190309797419_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=wlTBMPvdREsAX9l_f6T&_nc_ht=scontent.fiev21-1.fna&oh=00_AfAOIgb-0UH1jWAV4q2E235MHuiEasP8388BItRuG4vb-Q&oe=64490D91)