Мережа бібліотек Бучацької громади поповнилася книгою Ігнатія Рудого – «Жебрак»

Про це пише в групі Бучацька публічна бібліотека пані Леся Машталір.

Міська та сільські публічно-шкільні бібліотеки Бучацької громади отримали у подарунок від нашого земляка, уродженця с. Озеряни, письменника і публіциста Ігнатія Рудого книгу «Жебрак» – гостросюжетний роман, який знайомить нас із життям громади містечок Кам’янця і Бучача 17-18 століть.
Ігнатій Несторович у своїй новій книзі розкриває реальні сторінки історії Галичини і Поділля. Це те, що ми усі маємо знати, те, що нам болить і що нас спонукає до визначення своїх життєвих позицій. Як сказав у передмові до цієї книги о. Прокопій Лотоцький: «Жебрак» – це наш обов’язок – бути людяними, триматися життя, не замикаючись в священних огорожах власного егоїзму, це завдання відмовитися від фальшивої безпеки, марних фейкових сподівань, які заставляють людину байдуже сісти і нічого не робити, це залишатися на дорозі невтомних пошуків правди».
Отож, читаймо нову книгу, пізнаваймо свою історію та насолоджуймося хорошим художнім словом Ігнатія Рудого.
Автору ж щиро дякуємо за щедрий дарунок нашим книгозбірням, бажаємо міцного здоров’я і нових творчих здобутків на терені письменництва.
Перемоги і миру нам всім!
 
Написала вона.
 
Книгу видано в січні 2022 року, за сприяння та фінансової допомоги ТзОВ “Бучачагрохлібпром” видавництвом ТзОВ “Терно-граф” накладом 500 примірників.